DE HARDDRAVERIJ VAN MEDEMBLIK OP DE OUDSTE KORTEBAAN VAN EUROPA

Onze hoofdsponsors:

logo_GWW_rgb.jpg
rabobank-logo68x80.jpg
Remax.jpg
Logo Vlaar Techniek.PNG
Warmteservice.png

HOOFDSPONSOR

Ringrijderij

Met 18 authentieke aanspanningen werd er maandagochtend deelgenomen aan het ringsteken op de Nieuwstraat in Medemblik. Het enthousiasme van de menners en de stekers was groot en maakten dat het publiek zich prima kon vermaken.  

Er waren prijzen te winnen met het ringsteken, bestgaande paarden in de verschillende categorieën, het schoonste geheel, de beste wijze van mennen en er was een prijs voor het origineelste geheel.
 

1e prijs ringsteken

Naam          de heer Ben Duipmans, Zuidermeer

Steekster    mevrouw Lidia Rood Klaver

Rijtuig          Duitse jachtwagen, 1890

Paard           Cela van Bemace (Haflinger)              

2e prijs ringsteken

Naam          mevrouw Marianne Wijdenes, Medemblik               

Steekster    mevrouw Ellen Wijdenes

Rijtuig          Pony Wagonette, 1994

Paard           Teddy (Welsh pony)

3e prijs ringsteken

Naam          De heer Frans van der Blonk, Venhuizen

Steekster    Ariëtte van der Blonk

Rijtuig          Wagonette, 1900

Paard           Bling (Arabo Fries)

         

4e prijs ringsteken

Naam           de heer Marcel Visser, Opperdoes

Steekster    mevrouw Elsa van Straaten

Rijtuig          Victoria, 1920

Paarden      Linde en Jeltje (Friezen)            

5e prijs ringsteken

Naam          de heer Andries Smit, Medemblik

Steekster    Annelot Verheulen Snip

Rijtuig          Beierse Coupé, 1900

Paarden      Tirza en Orpa van ’t Slikwit (Friezen)  

6e prijs ringsteken

Naam         de heer Dirk Groot, Wervershoof

Steekster   Mevrouw Angela Bot

Rijtuig         Glaslandauer, 2002

Paarden     Geeske en Tessa van de Neshoeve (Friezen)                    

Bestgaande paard KWPN

Naam         de heer Huub van Tartwijk, Opperdoes                    

Paard          Roy   

Bestgaande Friezen

Naam         de heer Krijn Smit, Opperdoes  

Paard         Teatske       

Bestgaande overige rassen

Naam         de heer Frans van der Blonk, Venhuizen                

Paard         Bling (Arabo Fries)

Schoonste geheel  1e  prijs

Naam         mevrouw Ellen Spigt, Onderdijk                   

Steekster   Iris Ney

Rijtuig         Pony spider

Paarden     Sancho, Fridus, Daisy (Shetlanders)   

Schoonste geheel  2e  prijs

Naam         mevrouw Marianne Wijdenes, Medemblik               

Steekster   mevrouw Ellen Wijdenes

Rijtuig         Pony Wagonette, 1994

Paard         Teddy (Welsh pony)

Schoonste geheel  3e  prijs

Naam         de heer Cees de Boer, Oosterblokker

Steekster   mevrouw Jet de Boer

Rijtuig         Friese Sjees, 2000

Paard         Joris van ’t Blockland (Fries)              

Schoonste geheel  4e  prijs

Naam         de heer Dirk Groot, Wervershoof

Steekster   Mevrouw Angela Bot

Rijtuig         Glaslandauer, 2002

Paarden     Geeske en Tessa van de Neshoeve (Friezen)          

Origineelste geheel

Naam         de heer Erno Poland, Wervershoof      

Steekster   mevrouw Annet Mol

Rijtuig         Wagonette, 1890

Paarden     Roos en Lenny van de Neshoeve (Friezen)   

Beste menner

Naam          de heer Jaap Lap, Den Hoorn Texel     

Rijtuig         Victoria, 1889

Paard          Zonnestraal (KWPN)